33,00 €
Bez DPH: 27,50 €
 

Shamballa náušnice broskyňové

Kód produktu: TH0037 light peach
Dostupnosť: Skladom
Množstvo:

Strieborné náušnice v štýle Shamballa s korálou zdobenou trblietkami vo farbe dozrievajúcej boskyne. Shamballa náušnice prináajú magickú spirituálnu silu a patria medzi módne doplnky, ktoré nikdy nesklamú ako darček pre ženu či darček pre priateľku. Kreatívna variácia na tému Shamballa vo nesmierne nežnom prevedení, ktorá obstojí pri každej príležitosti. Náušnice sú vyrobené z pravého striebra a sú zdobené vysoko trblietavými kryštálmi. Kvalitné shamballa šperky, do ktorých sa zamilujete.


Typ šperku: 925/1000 sterling striebro, brúsené kryštály. Dĺžka náušnice cca 5 cm.

Čo je shamballa?

Shamballa náramky si obľúbil celý svet a videli sme ich aj na celebritách a módnych ikonách. Nedávno dorazili tento módny trend aj na Slovensko - náramky, náušnice, prstene a iné módne doplnky inšpirované shamballa štýlom si môžte vyhutnať aj vy. Za týmto magickým šperkom sa skrýva celá filozofia. Označenie Shamballa pochádza z budhistického a pomenúva kráľovstvo skryté niekde v horách Ázie, zhmotňujúce miesto pokoja a mieru.

Šperky a doplnky Shamballa prinášajú magickú silu tohto posvätného miesta a energizujú nás samotných. Rôzne komponenty a farby, z ktorých sú šperky vyskladané, pôsobia na iné čakry a majú svoje opodstatnenie a význam. Nosenie tohto šperku vám napomôže nájsť svoju vnútornú "Shamballu" - a teda vyrovnanosť a pokoj.

Tóny a odtiene oranžovej farby v shamballe znamenajú intímnosť a zmyselnosť. Teplé farby, a obzvlášť oranžová, sú spojené s emotívnym prežívaním a odbúravaním stresu. Oranžová shamballa vám tiež pomôže odstrániť vnútorné bloky, ktoré vám bránia plne prežívať city a tešiť sa zo života.

Technology By Filip Halčin | Womanology © 2019