33,00 €
Bez DPH: 27,50 €
 

Shamballa náušnice akvamarínové

Kód produktu: TH0037 blue
Dostupnosť: Skladom
Množstvo:

Strieborné náušnice v štýle Shamballa s jemne modrastými kryštálmi. Shamballa náušnice prináajú magickú spirituálnu silu a patria medzi módne doplnky, ktoré nikdy nesklamú ako darček pre ženu či darček pre priateľku. Kreatívna variácia na tému Shamballa vo nesmierne nežnom prevedení, ktorá obstojí pri každej príležitosti. Náušnice sú vyrobené z pravého striebra a sú zdobené vysoko trblietavými kryštálmi akvamarínovej farby. Kvalitné shamballa šperky, do ktorých sa zamilujete.

Typ šperku: 925/1000 sterling striebro, brúsené kryštály. Dĺžka náušnice cca 5 cm.

Čo je shamballa?

Shamballa náramky si obľúbil celý svet a videli sme ich aj na celebritách a módnych ikonách. Nedávno dorazili tento módny trend aj na Slovensko - náramky, náušnice, prstene a iné módne doplnky inšpirované shamballa štýlom si môžte vyhutnať aj vy. Za týmto magickým šperkom sa skrýva celá filozofia. Označenie Shamballa pochádza z budhistického a pomenúva kráľovstvo skryté niekde v horách Ázie, zhmotňujúce miesto pokoja a mieru.

Šperky a doplnky Shamballa prinášajú magickú silu tohto posvätného miesta a energizujú nás samotných. Rôzne komponenty a farby, z ktorých sú šperky vyskladané, pôsobia na iné čakry a majú svoje opodstatnenie a význam. Nosenie tohto šperku vám napomôže nájsť svoju vnútornú "Shamballu" - a teda vyrovnanosť a pokoj.

Modrá shamballa sa spája s komunikáciou, prirodzenou múdrosťou a vyjadrením kreativity. Modrá sa obyčajne viaže s dôverou, organizáciou a poriadkom v živote. Kto rád plánuje, obyčajne inklinuje k modrej, pretože predstavuje pokoj. Ak máte pocit, že by ste vo svojom živote potrebovali vnútornú energiu, výživu pre dušu a posilnenie komunikácie, modré shamballa šperky sú práve pre vás.

Technology By Filip Halčin | Womanology © 2019