33,00 €
Bez DPH: 27,50 €
 

Shamballa náušnice light rose

Kód produktu: TH0037 light rose
Dostupnosť: Skladom
Množstvo:

Strieborné náušnice v štýle Shamballa s jemne ružovými kryštálmi. Shamballa náušnice prináajú magickú spirituálnu silu a patria medzi módne doplnky, ktoré nikdy nesklamú ako darček pre ženu či darček pre priateľku. Kreatívna variácia na tému Shamballa vo nesmierne nežnom prevedení, ktorá obstojí pri každej príležitosti. Náušnice sú vyrobené z pravého striebra a sú zdobené vysoko trblietavými kryštálmi. Kvalitné shamballa šperky, do ktorých sa zamilujete.
 

Typ šperku: 925/1000 sterling striebro, brúsené kryštály. Dĺžka náušnice cca 5 cm.

Shamballa náramky si obľúbil celý svet a videli sme ich aj na celebritách a módnych ikonách. Nedávno dorazili tento módny trend aj na Slovensko - náramky, náušnice, prstene a iné módne doplnky inšpirované shamballa štýlom si môžte vyhutnať aj vy. Za týmto magickým šperkom sa skrýva celá filozofia. Označenie Shamballa pochádza z budhistického a pomenúva kráľovstvo skryté niekde v horách Ázie. Toto kráľovstvo zhmotňuje miesto pokoja a mieru. Šperky aa doplnky Shamballa prinášajú magickú silu tohto posvätného miesta a energizujú nás samotných. Rôzne komponenty a farby, z ktorých sú šperky vyskladané, pôsobia na iné čakry a majú svoje opodstatnenie a význam. Nosenie tohto šperku vám napomôže nájsť svoju vnútornú "Shamballu" - a teda vyrovnanosť a pokoj.

Ružová je od nepamäti farbou dievčenskou, romantickou, nežnou a dokonca až naivnou. Ružová shamballa znamená večnú lásku, a to lásku k sebe, aj k ostatným a k svetu. Pomáha nám vyrovnať sa samým so sebou, odhodiť predsudky a otvoriť srdce.

Technology By Filip Halčin | Womanology © 2019