12,00 €
Bez DPH: 10,00 €
 

Shamballa náušnice zlaté

Kód produktu: TH0025 gold
Dostupnosť: Skladom
Množstvo:

Zlaté trblietavé shamballa náušnice. Vybrúsené kryštály zaisťujú vysoký lesk. Shamballa náušnice patria medzi štýlové módne doplnky, ktoré sú povinnou súčaťou kažcej šperkovnice. Prinášajú spirituálnu magickú silu shamballa. Ako darček pre ženu či darček pre priateľku nikdy nesklamú. Alebo ak si chcete urobiť radosť sama. :)

Typ šperku: 925/1000 sterling striebro, brúsené kryštály. Dĺžka náušnice cca 5 cm.

Čo je shamballa?

Shamballa náramky si obľúbil celý svet a videli sme ich aj na celebritách a módnych ikonách. Nedávno dorazili tento módny trend aj na Slovensko - náramky, náušnice, prstene a iné módne doplnky inšpirované shamballa štýlom si môžte vyhutnať aj vy. Za týmto magickým šperkom sa skrýva celá filozofia. Označenie Shamballa pochádza z budhistického a pomenúva kráľovstvo skryté niekde v horách Ázie, zhmotňujúce miesto pokoja a mieru.

Šperky a doplnky Shamballa prinášajú magickú silu tohto posvätného miesta a energizujú nás samotných. Rôzne komponenty a farby, z ktorých sú šperky vyskladané, pôsobia na iné čakry a majú svoje opodstatnenie a význam. Nosenie tohto šperku vám napomôže nájsť svoju vnútornú "Shamballu" - a teda vyrovnanosť a pokoj.

Zlatá farba sa v shamballe viaže k sile osobnosti, optimizmu a sebavedomiu. Zlatá shamballa napomáha zvyšovaniu prirodzenej inteligencie, podporuje premýšľanie a logiku.

Technology By Filip Halčin | Womanology © 2019