15,00 €
Bez DPH: 12,50 €
 

Set v štýle shamballa

Kód produktu: TH0021 blue
Dostupnosť: Skladom
Množstvo:

Set šperkov shamballa. Shamballa náušnice a shamballa prívesok v elegantných farbách s vysokým leskom. Pravé striebro zdobené jagavými kryštálmi. Elegantná súpravička, ktorá vás veľmi jemne a elegantne ozdobí. Naše shamballa šperky sú vysoko kvalitné a prepracované. Tento shamballa set je veľmi jemný a hodí sa na bežné nosenie, pre eleganciu a jemný štýl.

Set pozostáva z náušníc a prívesku.

Materiál: striebro 925/1000, brúsené kryštály.

Čo je shamballa?

Shamballa náramky si obľúbil celý svet a videli sme ich aj na celebritách a módnych ikonách. Nedávno dorazili tento módny trend aj na Slovensko - náramky, náušnice, prstene a iné módne doplnky inšpirované shamballa štýlom si môžte vychutnať aj vy. Za týmto atraktívnym šperkom sa však skrýva celá magická filozofia. Označenie Shamballa pochádza z budhizmu a pomenúva kráľovstvo skryté v horách Ázie, zhmotňujúce miesto pokoja a mieru.

Šperky a doplnky v štýle Shamballa prinášajú magickú silu tohto posvätného miesta aj k vám a energizujú nás samotných. Prebúdzajú čakry a prinášajú rôzne priaznivé vplyvy na vašu dušu, vaše zdravie a váš život. Rôzne komponenty a farby, z ktorých sú šperky vyskladané, pôsobia na iné čakry a majú svoje opodstatnenie a význam. Nosenie tohto šperku vám napomôže nájsť svoju vnútornú "Shamballu" - a teda celkovú vyrovnanosť a trvalú spokojnosť a pokoj.

Modrá shamballa sa spája s komunikáciou, prirodzenou múdrosťou a vyjadrením kreativity. Modrá sa obyčajne viaže s dôverou, organizáciou a poriadkom v živote. Kto rád plánuje, obyčajne inklinuje k modrej, pretože predstavuje pokoj. Ak máte pocit, že by ste vo svojom živote potrebovali vnútornú energiu, výživu pre dušu a posilnenie komunikácie, modré shamballa šperky sú práve pre vás.

 

 

 

Technology By Filip Halčin | Womanology © 2019