15,00 €
Bez DPH: 12,50 €
 

Set v štýle shamballa

Kód produktu: TH0021 green
Dostupnosť: Skladom
Množstvo:

Set šperkov shamballa. Shamballa náušnice a shamballa prívesok v elegantných farbách s vysokým leskom. Pravé striebro zdobené jagavými kryštálmi. Elegantná súpravička, ktorá vás veľmi jemne a elegantne ozdobí. Naše shamballa šperky sú vysoko kvalitné a prepracované. Tento shamballa set je veľmi jemný a hodí sa na bežné nosenie, pre eleganciu a jemný štýl.

Set pozostáva z náušníc a prívesku.

Materiál: striebro 925/1000, brúsené kryštály.

Čo je shamballa?

Shamballa náramky si obľúbil celý svet a videli sme ich aj na celebritách a módnych ikonách. Nedávno dorazili tento módny trend aj na Slovensko - náramky, náušnice, prstene a iné módne doplnky inšpirované shamballa štýlom si môžte vyhutnať aj vy. Za týmto magickým šperkom sa skrýva celá filozofia. Označenie Shamballa pochádza z budhistického a pomenúva kráľovstvo skryté niekde v horách Ázie, zhmotňujúce miesto pokoja a mieru.

Šperky a doplnky Shamballa prinášajú magickú silu tohto posvätného miesta a energizujú nás samotných. Rôzne komponenty a farby, z ktorých sú šperky vyskladané, pôsobia na iné čakry a majú svoje opodstatnenie a význam. Nosenie tohto šperku vám napomôže nájsť svoju vnútornú "Shamballu" - a teda vyrovnanosť a pokoj.

Zelená farba prirodzene evokuje prírodu, ktorá prináša rovnováhu a harmóniu. Rovnako zelená shamballa hovorí o raste, prijatí samého seba, ako aj iných takých, akí sú. Zelené shamballa šperky vám prinesú porozumenie, akceptáciu a lásku vo vašich vzťahoch.

Technology By Filip Halčin | Womanology © 2019