Čelenky sú späť

Najobľúbenejšie doplnky do vlasov - čelenky, sú späť!

 

Pri prezeraní aktuálnych trendov sme to už tušili, a Lupita Nyong'o nám to na odovzdávaní ceny Oscar potvrdila – čelenky oslavujú svoj veľkolepý návrat. Univerzálny pomocník pre prípady, keď potrebujete dobre vyzerať, a to aj v prípadoch, keď sa vaše vlasy rozhodnú nespolupracovať, by nemal chýbať ani u vás.

Vaše vlasy nemajú svoj deň, nepoddajná hriva nechce držať tak, ako si to predstavujete, potrebujete zamaskovať fakt, že ste si nestihli umyť vlasy alebo jednoducho už neznesiete vlasy padajúce do tváre a do očí? Záchranou je čelenka.

Už dávno neplatí, že je určená len pre dievčatá a tínedžerky – hoci na tých prvých sú tiež rozkošné a tie druhé si tiež bez čelenky nevedia život predstaviť. Hodí sa úplne na každú príležitosť – veselé a farebné, keď sa chystáte von, prakticky elastické na cvičenie, či elegantné a zdobené pre slávnostnejšie príležitosti či na večer a na párty.

A ešte jeden tip - aktuálne trendové elastické čelenky, ktoré sa upínajú okolo hlavy, môžete kľudne použiť aj ako náramok.

Doplnky do vlasov a široký výber čeleniek nájdete aj u nás v eshope www.womanology.sk.

Technology By Filip Halčin | Womanology © 2019