Farby leta 2014

Farby leta 2014

Ak chcete v letných mesiacoch zažiariť - či už pri vode alebo na večernej párty - vyberte si niektorý z nasledujúcich farebných trendov. V horúcich mesiacoch budete za horúcu sexi kočku.

Neón

Bez neónu a módnych doplnkov v neónovej farbe si toto leto nevieme predstaviť. Žiarivé, výrazné tóny z vás vyčaria neprehliadnuteľnú módnu divu.

 

 

Biela, modrá, červená

Námornícke kombinácie sú IN. Voľte prúžky, bodky či iné vzorky a kombinácie týchto troch farieb, ktoré dajú navyše perfektne vyniknúť opálenej pleti. Hrajte sa s doplnkami - zvoľte bielo modrý outfit a k nemu červené náušnice a kopu červených náramkov. Ešte červené sandáliky a ste dokonalá.

Čierna

Čierna je nová čierna. Ak si chcete vykúzliť dokonalú čiernu siluetu, zvoľte na večer čierne koktejlky. Doplňte ich čiernym náhrdelníkom a výraznými náušnicami a je z vás neodolateľná bohyňa.

Cukríkové farby

Ružová v tom najcukríkovatejšom odtieni vás zjemní a dodá vám dievčenskosť a romantično. Nosia sa však aj ďalšie pastelové farby - siahnite po broskyňovej, mätovej alebo kombinácii týchto farieb a dosiahnete skvelé letné outfity. Neváhajte a doplňte svoj styling náhrdelníkmi vo výrazných pastelových farbách, či extravagantnými náušnicami.

 

Technology By Filip Halčin | Womanology © 2019