14,90 €
Bez DPH: 12,42 €
 

Strieborný prsteň v štýle Shamballa

Kód produktu: TH0018
Dostupnosť: Skladom
Množstvo:

Dostupné možnosti


* Veľkosť prsteňa (EUR):

Strieborný prsteň vyhotovený v motíve Shamballa s vysoko trblietavými brúsenými kryštálmi. Kytica shamballa korálov na prsteni zo striebra. Nesmierne elegantné a odlišné. Šperky shamballa patria k nesmierne populárnym módnym doplnkom a určite s nimi zabodujete, ak ich využijete ako darček pre ženua lebo darček pre priateľku.

Čo je shamballa?

Shamballa náramky si obľúbil celý svet a videli sme ich aj na celebritách a módnych ikonách. Nedávno dorazili tento módny trend aj na Slovensko - náramky, náušnice, prstene a iné módne doplnky inšpirované shamballa štýlom si môžte vyhutnať aj vy. Za týmto magickým šperkom sa skrýva celá filozofia. Označenie Shamballa pochádza z budhistického a pomenúva kráľovstvo skryté niekde v horách Ázie, zhmotňujúce miesto pokoja a mieru.

Šperky a doplnky Shamballa prinášajú magickú silu tohto posvätného miesta a energizujú nás samotných. Rôzne komponenty a farby, z ktorých sú šperky vyskladané, pôsobia na iné čakry a majú svoje opodstatnenie a význam. Nosenie tohto šperku vám napomôže nájsť svoju vnútornú "Shamballu" - a teda vyrovnanosť a pokoj.

Biela shamballa je čistá, nepoškvrnená. Symbolizuje nové začiatky, entuziazmus a inšpiráciu, Možno práve preto ju nosia nevesty a biele kamene sa volia pre zásnubné prstene. Biela ako farba nevinnosti, čistoty a pravdy sa na tieto príležitosti dokonale hodí. Biele kamene nosia bohyne, ktoré dokážu premeniť sny na skutočnosť. Sú to nositeľky života, plodnosti a večnej, všeobjímajúcej a nekonečnej lásky. Už jedna biela korálka shamballa vo vašom šperku vám prinesie okrem čistoty a lásky silu a sebavedomie.

Materiál: 925/1000 sterling striebro.

 

 

 

Technology By Filip Halčin | Womanology © 2019