Jesenné módne trendy

Módne trendy na jeseň 2014 prinášajú množstvo osviežujúcich noviniek a oku lahodiacich farebných kombinácií. Tento rok sa nesie v duchu tradičných farieb babieho leta, zapadajúceho slnka na jesennej oblohe a sfarebeného lístia stromov. Vychutnajte si ich v akýchkoľvek variáciách a kombináciách. Jedným z hlavných nosných prvkov je hnedá, respektíve béžová a všetky ďalšie odtiene. Nosia sa monochromatické outfity ladené do týchto teplých, zemitých tónov, alebo sa tieto ľahko a dobre kombinovateľné farby spájajú s výraznejšími prvkami - červenou, oranžovou, tmavohnedou, okrovou alebo fialovou.

        

Práve fialový, spolu s červenou a predovšetkým bordovou sú dominantnými doplnkovými farbami tejto sezóny. Nebojte sa nosiť ich samostatne v podobe výrazných prvkov, napríklad kabátu, maxi šálu alebo nadrozmernej sukne, ktorá nesmie vo vašom šatníku túto jeseň a zimu chýbať. Ako šafran pôsobia tieto farby ak ich správne použijete v kombinácii s inými, tlmenými odtieňmi. Napríklad čiernobiely outfit doplnený kvapkou bordó alebo béžová kreácia, ktorú doplníte jasnou červenou - tieto hravé kombinácie vás určite dostanú a podčiarknu vašu sofistikovanosť a zmysel pre detail.

A čo by to bola za jeseň bez najaktuálnejšieho motívu tohto ročného obdobia - kára. Kárované doplnky sú povinnou jazdou, môžete ich nosiť na tradičných sakách či šatkách, alebo siahnuť po káro sukni, kabelke alebo lodičkách, na ktorých je tento vzor obzvlášť rozkošný.

         

A aké módne doplny sa nosia túto jeseň? Vintage doplnky a vintage šperky sú neodmysliteľným partnerom vašich jesenných kreácií. Siahnite po jesených farebných tónoch a nebojte sa vybrať si väčšie, výraznejšie doplnky. Stále sa nosia chandelier náušnice, čiže výrazné, visiace náušnice, ktoré dokonale vyniknú predovšetkým pri vypnutých vlasoch, a samozrejmosťou sú výrazné náhrdelníky vo vašom dekolte. Trend vrstvených náramkov sa odchodom leta neskončil, no upravili sa farby a materiály. Teraz už siahnite skôr po kožených náramkoch, pletených metalických náramkoch, no a stále sa nosí večne magická shamballa.

Technology By Filip Halčin | Womanology © 2019