Nápady na outfit na zimu a skorú jar

Čo nosiť počas chladného obdobia a ako kombinovať aktuálne módne trendy

Aktuálna módna sezóna nám priniesla prekrásne farby, ktoré sa dajú vynikajúco ladiť - bordová, olivovozelená a výrazné tóny červenej, ktorým sekundujú šedá a béžová. Jednoducho prekrásne príležitosti na módne vybláznenie sa. Ak hľadáte inšpiráciu na príjemný outfit alebo nové nápady na farebné kombinácie, ako jednotlivé farby sezóny nosiť, či ako kombinovať aktuálne trendové kúsky, ktorými sú ľahké zavinovacie kabáty, cardigany a pončá, pripravili sme pre vás niekoľko módnych inšpirácií.

Ako prvú módnu inšpiráciu sme si vzali na mušku aktuálne skvele nositeľnú šedú. Hoci šedá je naša obľúbená farba a nosí sa úžasne taká, aká je, či úplne klasicky s bielou a čiernou, pri tomto outfite sme si dovolili trochu popustiť uzdu fantázie. Inšpiroval nás ľahký fleecový kabát s károvaným vzorom, ktorý šedú krásne doplnil jemnou ružovou. My sme k nemu dokombinovali ďalšie ružové a šedé odtiene. Čo poviete, vedeli by ste takúto kombináciu vynosiť?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pohodlný outfit na bežné nosenie - to potrebujeme pravidelne, však. Nechceme vša ostať za sivú myšku. Táto módna inšpirácia v sebe skĺbuje hneď niekoľko trendov - krásnu módnu bordovú, falošnú kožušinku, ktorá lemuje kapucňu a minimalistické doplnky. Jednoducho kombinácia, v ktorej budete nielen skvele vyzerať, ale sa v nej i skvele cítiť.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Táto inšpirácia na outfit by sa dala nazvať aj úvahou na tému ako oživiť béžovú. Hnedé a béžové odtiene sa nosia túto sezónu dokonale a ich kombináciou sa dá vyčariť mnoho krásnych outfitov v takzvaných nude motívoch, no niekedy, priznajme sa, chceme trochu zmenu. A tak sme sa pokúsili doplniť ich tyrkysovou a výsledok sa nám celkom pozdáva.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wrapy, cardigany, pončá a iné nariasené záležitosti sú túto sezónu mimoriadne in. Krásne sa v nich človek cíti, dokonale sa do nich zababuší a vynikajúco sa kombinujú. Niekedy sú trochu náročnejšie na praktické využitie, hlavne ak vrstiev zvolíte príliš a trochu sa vám plantajú, ale všetko je otázkou správneho výberu. V každom prípade, v našej ponuke nájdete niekoľko skvelých, hrejivých kúskov v neprehliadnuteľných farbách. Hnedé odtiene s dotykom červenej - módna kombinácia pre dámy, ktorou sa nedá nič pokaziť.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kabáty rôznych druhov nesmú v šatníku dámy chýbať - okrem klasických kúskov táto sezóna ponúka rôzne farebné kombinácie. My sme z našej ponuky vytiahli kúsok v olivovo zelenej, ktorú považujeme za jednu z top farieb aktuálnej sezóny. Je doplnený umelou kožušinou v béžovej farbe, a tak sme k nemu dokombinovali zlaté doplnky, ktoré dávajú zelenej pekne vyniknúť a krásne ju dopĺňajú. V tomto outfite budete aj v bežný deň neprehliadnuteľná.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ešte jedna úvaha na tému, ako kombinovať béžovú. Elegantné, ľahké kabáty typu duster sú totiž módnou povinnosťou a základnou farbou, ktorú by mal váš šatnik obsahovať, je ťavia béžová. Je to povinná jazda, ktorú využijete k džínam a tričku a pozdvihne aj túto kombináciu na úplne inú úroveň, ale vynosíte ho dokonale i k elegantným outfitom do práce či k šatám na večer. My sme sa pri tejto módnej inšpirácii na outfit zamysleli nad tým, s akou farbou sa táto klasická farba dá nosiť - a doplnili sme ju ďalšou trendovkou - bordovou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Všetky módne inšpirácie a nápady na outfity sme pre vás pripravili podľa vlastného vkusu a s cieľom inšpirovať vás pri bežnom obliekaní sa na rôzne príležitosti. Všetky kúsky dámskeho oblečenia, kabelky, bižutéria a iné módne doplnky sú súčasťou aktuálnej ponuky nášho eshopu www.womanology.sk.

 

 

 

 

 

Technology By Filip Halčin | Womanology © 2019