Náramky priateľstva

Náramky priateľstva

Náramky priateľstva, ktoré svoju prvú éru zažili približne v 90-tych rokoch sú späť. Ide o pestré, často dúhové náramky, ktoré dávate do daru ako symbol priateľstva.

Náramky sú pletené a môžete voliť od jednoduchých vzorov a monochromatických farieb až po tie najzložitejšie kombinácie hrajúce všetkými farbami dúhy. Farba aj v tomto prípade určuje význam náramku. Ak vám niekto podaruje náramok v odtieňoch modrej, znamená to vernosť, červené tóny zase znamenajú úprimnosť a zelená napríklad zodpovednosť.

Náramok priateľstva môže mať nespočetné množstvo podôb a farieb. Populárne sú aj náramky pletené technikou makramé, do ktorých sa často vpletajú ďalšie ozdoby – korálky či prívesky. Aktuálne veľmi trendové sú aj reťazové náramky, prepletané farebnou stužkou, najčastejšie neónovou či inou výraznou farbou.

Náramky priateľstva sú jednoznačným trendom leta 2014. Nosia sa vrstvené a čím viac ich máte na sebe, tým lepšie. Skombinujte štýly, farby a typy a ukážte, že sa viete s módnymi trendmi pohrať a zladiť ich do neopakovateľného štýlu.

Náramky priateľstva nájdete aj v ponuke e-shopu Womanology, ktorý im venoval špecializovanú kolekciu.

Technology By Filip Halčin | Womanology © 2019