O nás

Filozofia

Keď si smutná, ješ čokoládu. Z rozčúlenia sa potrebuješ vyrozprávať. Keď si sklamaná, začneš piecť a keď opustená, zmeníš účes. Pospať si chodíš ku kozmetičke a vyrozprávať sa na manikúru. Keď hovoríš vpravo, myslíš vľavo a auto si vyberáš podľa farby. My presne vieme, prečo potrebuješ tri páry červených topánok a aj to, čo ti urobí skutočnú radosť. Rozumieme ti. Womanology - internetový obchod, ktorý rozumie svetu žien.

 

Prečo Womanology?

Internetový obchod Womanology, to je trendová bižutéria, módne šperky a iné módne vychytávky. Vyberáme tie najaktuálnejšie trendy a doplnky, ktoré oživia tvoj šatník, rozjasnia tvoje outfity a v neposlednom rade pozdvihnú tvoju náladu. Vytvárame svet určený len pre ženy. Ak by ste totiž neboli žena, mohli by ste namietať, že šperkov a doplnkov je predsa všade prebytok.

Po prvé, doplnkov nie je nikdy dosť. Navyše, nám ženám sa často stáva, že sa nám veci opozerajú alebo nás začnú nudiť. My vyberáme pre vás to najaktuálnejšie a najtrendovejšie a ponúkame vám atraktívnu cenovú politiku, vďaka ktorej si môžete dovoliť všetky vami vytúžené kúsky. Sledujeme trendy a inenzívne pracujeme na tom, aby naša ponuka bola pestrá, svieža a priniesla vždy niečo nové.

Výber

Ponuka Womanology je zoradená do prehľadných kolekcií a tie sa pravidelne menia. Sledujeme módu a dávame si pozor na to, aby naše doplnky kopírovali aktuálne trendy. So stylingom to myslíme skutočne vážne. Kolekcie nám umožňujú, aby naša ponuka bola „čerstvá“ a aktuálna.

Kvalita

Dávame si pozor na to, z akých materiálov a akým spôsobom naši dodávatelia šperky a doplnky vyrábajú. U nás sa vám nestane, že fotografia nebude sedieť s reálnym výrobkom. Dbáme na to, aby ste za svoje peniaze dostali to najlepšie možné. V prípade, že napriek tomu vám zakúpený kúsok nesadne, bez akýchkoľvek otázok vám ho vymeníme, alebo vám vrátime peniaze.

Detail

Sme príšerné detailistky. Potrpíme si na dokonalosť produktovej ponuky, procesu nákupu, balenia aj servisu. Chceme, aby ste z celého procesu nákupu u nás mali zážitok. Aby sme vás potešili a urobili vám dobrú náladu. A rady sa o tom rozprávame. Ak sa vám niečo na Womanology nepáči alebo sme vás niečím naštvali, dajte nám to vedieť. Chceme sa zlepšovať a chceme, aby naši zákazníci boli spokojní. A ak sme vás potešili, napíšte nám tiež. My vo Womanology spätnú väzbu jednoducho milujeme.

Technology By Filip Halčin | Womanology © 2019