Trendy plesovej sezóny

Trendy aktuálnej plesovej sezóny 2013/104

Je tu sezóna plesov a večierkov a s nimi prichádza klasická ženská dilema – čo na seba? Okrem zháňania večerných šiat či veľkej róby to znamená aj starosti s tým, ako sa správne nastajlovať a vyčariť ten najlepší ucelený outfit a skvelý dojem. Womanology vám prináša niekoľko užitočných tipov a aktuálnych trendov, ktoré podčiarknu vašu krásu a šarm.

 

Spoločenské topánky z lodičiek za sekundu

Návšteva divadla, plesu či inej spoločenskej udalosti už tiež nemusí znamenať investíciu do luxusnej spoločenskej obuvi. Je tu šikovná novinka – brošne na topánky. S týmito luxusnými brošňami vykúzlite nádhernú črievičku aj z klasických lodičiek. Brošne fungujú ako klipsne, takže ich jednoducho a pevne upevníte na topánku bez obavy z toho, že ju poškodíte. A kam? Fantázii sa medze nekladú – dopredu na špičku, či zboku. Akokoľvek chcete osviežiť svoje topánky – pridať im mašľu, kvet či inú dekoráciu. Obyčajné lodičky sa zraz zmenia na zaujímavé, netradičné a z balerínok môžete vykúzliť hravé, svieže topánky za okamih. Skvelé sú aj v prípade, že vás čakajú spoločenské povinnosti hneď po práci. Cez deň máte na sebe biznis lodičky a večer z nich pripnutím brošne vykúzlite spoločenské črievičky.

Brošne na topánky nájdete v špecializovanej kolekcii.

 

Golierové náhrdelníky

Náhrdelník golier sa objavil ako módny trend v minulom roku a v tejto plesovej sezóne zohráva veľkú úlohu. Výrazné pútavé náhrdelníky sú vo všeobecnosti nesmierne trendy. A ak sú vo forme falošného goliera, o to viac dokazujú, že ich nositeľka rozumie aktuálnemu štýlu a vie, čo sa nosí. Náhrdelník golier môžete prinúť na top alebo blúzku tak, že vytvorí dokonalú ilúziu ozdobného goliera, alebo môžete zvoliť model šiat s odhalenými ramenami a výstrihom, do ktorého pripnete výrazný golierový kúsok pre jedinečný a nezabudnuteľný efekt, aj preto sa z neho stala obľúbená plesová bižutéria. Jediný nežiadúci účinok, ktorý v tomto prípade hrozí, je, že vám budú do výstrihu pozerať aj dámy. :)

Golierové náhrdelníky nájdete v kolekcii Výrazné náhrdelníky.

 

Nadrozmerné náušnice

Náušnice sú v súčasnosti tiež veľmi trendy, no treba ich vedieť rozumne doladiť. Hodia sa pre výrazné typy, ktoré sa neboja na večierkoch či iných spoločenských podujatiach vyniknúť a používajú na to zbrane extravagantnosti a jedinečnosti. Ultra dlhými náušnicami nič nepokazíte – ak si pozriete aktuálne fotky hviezd z červeného koberca, zistíte, že ich náušnice jemne splývajú popri tvári a siahajú až pod ramená. Ďalšou alternatívou sú náušnice na celé ucho. Už nemusíte mať prepichnutých desať dierok, aby ste si ozdobili celé ucho. Stačí jedna náušnica, ktorá celé ucho ozdobí. V tomto prípade sa však nosí zvyčajne iba jedna náušnica. Náušnice na jedno ucho a iné extravagantné náušnice nájdete v sekcii Módne trendy.

 

Technology By Filip Halčin | Womanology © 2019